TĚŠÍME SE Z TEĎ?

16. 09. 2021 | INSPIRACE | 0 komentářů

TEĎ se vše děje
TEĎ nic nechybí
TEĎ je přítomna Láska

Umíte si představit, že není třeba cokoli plánovat, vymýšlet životu představy, které bychom si měli splnit, abychom se konečně cítili naplnění a spokojení?
Umíte si představit, že stačí začít z TEĎ?

Tak tedy začněme z TEĎ. Už teď buďme spokojení, už teď můžeme být naplnění.
Proč věříme, že naše představy, které ještě nejsou reálné, zhmotněné, jsou to jen představy, nám mají přinést ten konečný pocit spokojenosti? Proč jim dáváme tolik moci nad vlastním životem a ten život pak žijeme neustále v předběhu a představách o tom, jaké by to mělo a mohlo být až budeme konečně jednou úplně šťastní?…a pak je tady ještě námitka, ale to přeci je těžké být spokojený s TEĎ, když zrovna teď se děje tolik těžkých věcí….

Jak být spokojený s TEĎ když teď řeším trápení ve vztahu, nemoc a není mi dobře v práci? Jak být spokojený s TEĎ, když moje představy o šťastném životě jsou úplné jiné, než se to děje právě TEĎ???
Už rozumíte, právě teď si každou představou, každým nepřijetím, každým nespokojeným prožitkem tvoříme naše nespokojené TEĎ…a to si tvoříme do reálného prožitku NYNÍ, IHNED A TADY.
Nelze vytvořit šťastné “budoucí teď,” když “současné teď “j e nespokojené a trápí se. Z čeho by toto šťastné TEĎ mělo vzniknout??? Jak by mi mohl přijít naplněný vztah, když si pořád stěžuji, že tu ještě není? Jak bychom se mohli zcela uzdravit z čehokoli, když naše současné TEĎ je plné pochybností o uzdravení, protože to přeci nejde. Všechno si tvoříme z současného teď. A to je nádherná možnost, plná svobody.

TEĎ je živé, plné života. To není filosofické zamyšlení, abstraktní pojem, kterého se nemůžeme dotknout. Naopak je zcela reálné, na dotek hmatatelné a pulzuje životem. Naším životem, každého z nás, právě TEĎ. S každým vaším nádechem a výdechem; s každým vaším slovem, které právě teď říkáte; s každým vaším činem, který právě nyní konáte.

Ocenění TEĎ všechno mění v harmonii a klid. Tak jen pusťme představy o všem co si myslíme, že by mohlo být, že by mělo být, aby to, co by OPRAVDU mohlo být a co by OPRAVDU mělo být přišlo a jen buďme TEĎ…a zažívejme, jak zmizí jakékoli by mělo, by mohlo a naše prožívání TEĎ nám přináší všechno štěstí, spokojenost a naplnění…právě teď. Nikdy jindy nebudeme více naživu než právě teď.

Pro jaké TEĎ se dnes rozhodneme? 🙌❤️🍀

S úctou

Sára

Sára Suchá

Sára Suchá

CESTA VNITŘNÍ JÓGY

Jmenuji se Sára Suchá. Jsem žena, která dlouho hledala svou hodnotu. Prošla jsem různými cestami učení moudrých filosofií, až jsem pochopila, že žádné knihy, učitelé a poznání nenahradí poznání sebe sama.  Tento prostor, nalézání sebe sama, je naše vnitřní jóga. Je to jednoduché a obyčejné. Není třeba žádných vědomostí ani znalostí, jen kus odhodlání a vlastní upřímnosti. 

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.